ÖVRIGT / Diverse / Vaser 9308084
nr 930 8084
Vaser
1 par, Cloissoné, höjd: 26 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 december 2014
kl 19:06:21
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)